Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Blachy perforowane

Określenie jakim jest perforacja blachy odnosi się do wykonywania w niej otworów mających spełniać rozmaite funkcje. Wszystko w tym momencie zależy od tego, do czego zostanie wykorzystana określona blacha perforowana – warto wiedzieć, iż wyroby te odznaczają się bardzo wszechstronnym zastosowaniem. Używane są w wielu branżach, m. in. w budownictwie, informatyce, medycynie, przemyśle spożywczym i rolniczym czy w fotografii. Odgrywają ważną rolę w licznych dziedzinach gospodarki.


Produkowane przez nas blachy perforowane są dostępne w wielu wariantach. Odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi przekładającymi się na ich wytrzymałość. Solidne i trwałe, stanowią innowacyjne rozwiązanie, które pod wieloma względami można dostosować do konkretnych potrzeb klientów. Różnią się między sobą grubością, kształtami, a także rozmieszczeniem otworów.


Firma E-Invest posiada w swym asortymencie takie wyroby jak m. in. perforowana blacha ryflowana, blachy aluminiowe oraz inne blachy techniczne.

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK