Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Kraty Wema

W kategorii kraty stalowe na stronie E-Invest można wybrać między innymi wysokiej jakości kraty wema. Krata Wema jest kratą z oczkami w kształcie plastra miodu. Produkujemy kraty podestowe i kraty pomostowe typu wema z odpowiednio wyprofilowanych płaskowników połączonych spawem w osłonie CO2. Krata pomostowa wema charakteryzuje się stosunkowo dużą wytrzymałością i odpornością na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych, w tym czynników atmosferycznych.

Można wykorzystywać kraty wema między innymi na stopnie schodowe, do konstrukcji pomostów, scen czy podestów. Stopnie metalowe z krat wema spełniają funkcję antypoślizgowych elementów, zapewniających pełnię bezpieczeństwa użytkowania ich. Takie stopnie schodowe z krat wema cieszą się dużą popularnością w obiektach przemysłowych, w halach produkcyjnych i magazynowych, czy nawet w obiektach użyteczności publicznej. Kraty Wema mają szerokie zastosowanie w budownictwie energetycznym i przemysłowym, czy na przykład w oczyszczalniach ścieków.

 

Kraty WEMA (oczko w kształcie plastra miodu) produkujemy z odpowiednio wyprofilowanych płaskowników połączonych spawem w osłonie CO2. Posiadają stosunkowo dużą wytrzymałość.

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK