Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Stopnie profilowane

W celu wykonania solidnych i wytrzymałych schodów zewnętrznych warto zastosować stopnie profilowane. Są to płytki na schody zewnętrzne, wykonane z metalu. Do wyprodukowania stopnic schodowych wykorzystuje się kraty pomostowe, kraty wema i kraty stalowe innego rodzaju.

W ofercie firmy E-Invest znajdziemy stopnie profilowane:

 • Graepel Stabil S - przeznaczone do zastosowania w ekstremalnych warunkach otoczenia, gdzie wymagany jest wysoki stopień bezpieczeństwa. Są to stopnie antypoślizgowe, które przenoszą duże obciążenia i dają znakomity efekt drenażowy,
 • Graepel Stabil - stabilne i wytrzymałe stopnice schodowe - klasyczne pomosty ruszty, które są bezpieczne i uniwersalne w zastosowaniu do podłoża, pomostów, ścieżek komunikacyjnych i schodów,
 • Graepel Steg - krata - ruszt pomostowy z szerokim spektrum zastosowań,
 • Graepel Rund S - uniwersalny pomost - ruszy, o dobrym efekcie drenażowym, wykorzystywany do podłoża, pomostów, ścieżek komunikacyjnych i schodów,
 • Graepel Rund - ruszt z okrągłymi otworami o znakomitych właściwościach antypoślizgowych i wysokiej nośności,
 • Graepel Rund N - daje dobry efekt drenażowy i stosowany jest w miejscach, gdzie pożądana jest gładkość stopni,
 • Graepel Rund B - ruszt z bezpieczną perforacją,
 • Graepel Raute - ruszt o zamkniętej powierzchni,
 • Graepel Kegel - stożkowy ruszt o zamkniętej powierzchni,
 • Graepel Gumminoppe - bezpieczny rusz z okrągłymi otworami wypełnionymi wkładkami gumowymi.

 

GRAEPEL STABIL S

Znakomity w warunkach extremalnych gdzie wymagany jest wysoki stopień bezpieczeństwa (antypoślizgowość). Przenoszący duże obciążenia, duża przestrzeń wyporu a także znakomity efekt drenażowy. Korzystnie zmniejsza koszty konstrukcji nośnej i znacznie ją upraszcza. Dostępny do 800 mm szerokości i 6000 mm długości.

GRAEPEL STABIL

Jeden z najbardziej klasycznych pomostów - rusztów bezpiecznych znajdujący uniwersalne zastosowania jak: podłoża, pomosty, ścieżki komunikacyjne, schody a także jako elementy konstrukcji stalowych. Dostępny w elementach do 480 mm szerokości i do 12000 mm długości. Ocynkowane ogniowo do 6000 mm.

GRAEPEL STEG

Krata - ruszt pomostowy Steg z uwagi na jego kształt posiada wiele praktycznych zastosowań. Wyróżnia się również dużą stabilnością. Często stosowany w obiektach przemysłowych i transporcie.

GRAEPEL RUND S

Uniwersalny pomost - ruszt znajdujący zastosowanie jako: podłoża, pomosty, ścieżki komunikacyjne, schody a także jako elementy konstrukcji stalowych. Charakteryzuje się także dobrym efektem drenażowym. Dostępny w elementach do 480 mm szerokości i do 12000 mm długości. Ocynkowane ogniowo do 6000 mm.

GRAEPEL RUND

Jeden z kilku rusztów Graepel z okrągłymi otworami, dobre właściwości antypoślizgowe, wysoka nośność i dobry efekt drenażowy. Idealny na podesty rusztowań, wejścia i podesty obsługowe do samochodów ciężarowych jak i pojazdów użytkowych.

GRAEPEL RUND N

Nowość Graepel'a - jest to połączenie perforacji Rund i Kegel (okrągły i stożek) . Dobry efekt drenażowy. Stosowany z powodzeniem nawet w miejscach gdzie poruszamy się bez obuwia. Zastosowanie - tak wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

GRAEPEL RUND K

Jest to jeden z otwartych , okrągłych rusztów - pomostów czy krat pomostowych znajdujący z powodzeniem zastosowanie na otwartych przestrzeniach gdzie odbywa się ruch pieszych jak również w pomieszczeniach przemysłowych np. kuchnie (stołówki, restauracje) czy ubojniach.

GRAEPEL RUND F

Wszechstronny ruszt - krata pomostowa profilowana znajdująca zastosowanie tak wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów umożliwiaj ąca bezpieczne i wygodne poruszanie się po stopniach i podestach w obiektach przemysłowych.

GRAEPEL RUND A

Specjalny ruszt - pomost profilowany posiadający szczególną powierzchnię charakteryzującą się małymi otworami, które uniemożliwiają przedostanie się przez nią nawet drobnych części. Wykorzystywany jako podest lub stopnie w obiektach przemysłowych.

GRAEPEL RUND B

Ta perforacja tego rusztu - kraty pomostowej tworzy bezpieczną a zarazem bardzo wygodną powierzchnię dla pieszych. Ruszt ten możliwy jest do zastosowania na klatkach schodowych i podestach tak wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów publicznych oraz przemysłowych.

GRAEPEL RAUTE (romb)

Ruszt - perforowana krata pomostowa o zamkniętej powierzchni. Stosuje ją się najczęściej tam gdzie:

 • - Techniczne oczekiwania muszą sprostać wymaganiom architektonicznym.
 • - Trzeba iść na kompromis a mianowicie tam, gdzie z jednej strony musi występować pewien stopień antypoślizgowy i wytrzymałościowy a z drugiej nie może być prześwitu i gdzie również chodzi się w delikatnym obuwiu.

GRAEPEL KEGEL (stożek)

Ruszt - perforowana krata pomostowa o zamkniętej powierzchni. Stosuje ją się najczęściej tam gdzie:

 • - Techniczne oczekiwania muszą sprostać wymaganiom architektonicznym.
 • - Trzeba iść na kompromis a mianowicie tam, gdzie z jednej strony musi występować pewien stopień antypoślizgowy i wytrzymałościowy a z drugiej nie może być prześwitu i gdzie również chodzi się w delikatnym obuwiu.

GRAEPEL GUMMINOPPE

Jeden z bezpiecznych rusztów - krat perforowanych Graepel typu rund - z okrągłymi otworami wypełnionymi wkładkami gumowymi, które umożliwiają ciche i bezpieczne poruszanie się po nim. Jego modny i ciekawy wygląd nadaje jemu charakter i czyni go, ulubionym materiałem do produkcji schodów w nowoczesnym budownictwie miejskim i przemysłowym.

GRAEPEL RUND C

Ten ruszt - krata profilowana o bardzo estetycznej perforacji okrągłej stosowany najczęściej wewnątrz obiektów. Znajduje również zastosowanie jako okładzina fasad czy ochrona przeciwsłoneczna.

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK