Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Złącza aluminiowe

Do najpopularniejszych materiałów stosowanych aktualnie w licznych gałęziach przemysłu zaliczane jest aluminium oraz stopy aluminium. Wykonywane z niego elementy takie jak m. in. złącza aluminiowe, kształtowniki aluminiowe czy rurki aluminiowe odznaczają się niewielką wagą przydającą konstrukcjom charakterystycznej lekkości oraz wysoką odpornością na korozję i szkodliwe czynniki zewnętrzne. Ponadto aluminium w zmiennych warunkach termicznych zachowuje doskonałe parametry techniczne oraz jest podatne na obróbkę, co pozwala na uzyskiwanie szerokiego asortymentu kształtów i form.


W konstrukcjach architektonicznych zastosowanie znajdują różnego rodzaju złącza – aluminium często łączone jest tu z innymi materiałami, np. ze szkłem, dzięki czemu projekt zyskuje zupełnie nowy wymiar i nowoczesne oblicze.


Aluminiowe elementy to doskonała alternatywa dla komponentów ze stali nierdzewnej. Firma E-Invest oferuje Państwu aluminiowe złącza w najlepszych na rynku cenach i szerokim asortymencie wychodzącym naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów.

 

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK