Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Armatura przemysłowa

Firma E-invest zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości armatury przemysłowej, która spełni oczekiwania i potrzeby docelowych klientów. Doradzamy pod względem technicznym, jak wybrać zawory i złącza wchodzące w skład armatury przemysłowej. Oferujemy pełną gamę produktów tego typu znanych producentów armatury przemysłowej, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że kupowane wyroby będą Wam odpowiadały.

Znajdująca się w naszej ofercie armatura przemysłowa wykonana jest z trwałych i wytrzymałych materiałów, takich jak stal węglowa (armatura czarna), stal kwasoodporna i żaroodporna, stal nierdzewna czy mosiądz. Poza standardowymi elementami armatury przemysłowej, do których można zaliczyć zawory do gazu, zawody do wody i ciepła, zawory do pary i zawory nierdzewne, możemy zaproponować Państwu armaturę specjalistyczną, do kierunkowego zastosowania.

Służymy radą i pomocą na etapie projektowania i planowania rozmieszczenia armatury przemysłowej, podpowiadając, jakie produkty w danym miejscu najlepiej się sprawdzą.

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK