Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Kraty stalowe

Proponujemy swoim klientom szeroki wybór krat stalowych, w różnym rozmiarze, wykonanych z wykorzystaniem nowoczesnych metod produkcji. Kraty stalowe mogą posłużyć do wielu różnych zastosowań. Między innymi wykonywane są z ich użyciem kraty pomostowe, wycieraczki stalowe czy kraty podestowe. Są solidne i wytrzymałe, dlatego mogą wytrzymać nawet wysokie obciążenia. Dzięki odpowiedniej konserwacji nie będą ulegały korozji i będą odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

Każda nasza krata stalowa, jaką możemy Państwu zaproponować, jest wykonana wyłącznie z doskonałych jakościowo materiałów. Kraty stalowe mogą być stosowane zarówno we wnętrzach budynków, jak i na wolnym powietrzu, na zewnątrz. Krata pomostowa może sprawdzić się jako pomost roboczy - rozwiązanie uniwersalne w wielu branżach przemysłu.

W naszej ofercie E-Invest znalazły się między innymi kraty zgrzewane, prasowane, kartonowe, żaluzjowe, serrated, ze stali nierdzewnej, z tworzywa, kraty Wema i „offshore” czy schody oraz uchwyty i stopnie.

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK