Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Kraty prasowane

W ofercie krat stalowych firma E-Invest posiada różnego rodzaju kraty i siatki, w tym kraty prasowe, wytwarzane całkowicie z wykorzystaniem najnowszych metod produkcji. Krata prasowana powstaje na w pełni skomputeryzowanej linii technologicznej, dlatego jej poszczególne elementy są całkowicie powtarzalne i zunifikowane. Dzięki automatyzacji procesu produkcji krat stalowych - pomostowych, zgrzewanych, udało się uzyskać wysoką wydajność i jakość wytwarzanych produktów, które są w pełni zgodne z surowymi normami DIN.


Produkt finalny - krata pomostowa wema, wykonana w postaci kraty zgrzewanej, ma korzystną cenę, ponieważ stosujemy do jego produkcji bezodpadową metodę wytwarzania. Podczas wykonywania krat prasowanych firma E-Invest największy nacisk kładzie nie na masową produkcję, ale indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki temu zrealizowane zamówienie usatysfakcjonuje odbiorcę, w zakresie rozmiaru kraty, rodzaju oczek, układy na podestach czy sposobu mocowania.

 

Kraty prasowane wytwarzane są w całości na nowoczesnej, w pełni skomputeryzowanej linii technologicznej. Automatyzacja procesu produkcji pozwoliła na osiągnięcie niedostępnej dotychczas wydajności i jakości wytwarzanych krat, zgodnie z surowymi normami DIN. Wprowadzając bezodpadowy sposób produkcji udało się nam także znacznie obniżyć koszty produktu finalnego.

Przy produkcji krat prasowanych największy nacisk kładziemy nie na masową produkcję, lecz na indywidualne podejście do każdego Zamówienia, uwzględniając określone przez Klienta wymagania w zakresie wielkości krat, rodzaju oczka, układu na podestach i sposobu mocowania.

Poniżej przedstawiony jest schemat kraty prasowanej, tabela z rodzajami płaskowników nośnych oraz standardowy podział i wielkość oczek dla krat prasowanych.

Poniżej przedstawione są dostępne wysokości płaskownika nośnego i grubości prętów poprzecznych oraz standardowy podział oczek dla krat zgrzewanych typu Mostostal

Schematy

zobacz schemat

zobacz schemat

wysokość krat h [mm] 20 25 30 35 40 50 20 25 30 35 40 50
grubość płaskownika nośnego c [mm] 2 3

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK