Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Kraty żaluzjowe

W kategorii kraty stalowe znajdą Państwo na stronie E-Invest również kraty żaluzjowe, czyli kraty składane i punktowo spawane. Są solidne i wytrzymałe, dzięki czemu mogą się nadać do wielu różnych zastosowań. Krata żaluzjowa jest składana, co wyraźnie odróżnia ją od innych krat, m.in. krat pomostowych spawanych. Cechą charakterystyczną tychże krat jest to, że położenie płaskowników poprzecznych nakładanych na płaskowniki nośne jest umieszczona pod kątem 30° lub 40°. Płaskowniki są łączone ze sobą z wykorzystaniem metody spawania.

Proponujemy klientom wybór krat pomostowych i podestowych, żaluzjowych, wykonanych ze stali, stali nierdzewnej lub aluminium. Najczęściej wykorzystywane są kraty żaluzjowe tam, gdzie należy zasłonić przed wzrokiem przechodniów lub innych, ciekawskich osób trzecich nasze mieszkanie, dom czy biuro. Dlatego spotyka się je w postaci osłon balkonowych, osłon fasad, elementów chroniących przed słońcem oraz na mostach i przejściach.

 

Kraty żaluzjowe to kraty składane i punktowo spawane. Cecha, która odróżnia kraty żaluzjowe od innych to położenie płaskowników poprzecznych, które są nakładane na płaskowniki nośne pod kątem 30° lub 40°.

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK