Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Kraty ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest tworzywem, z którego wykonywane są różnego rodzaju elementy. Między innymi są to kraty ze stali nierdzewnej. Kraty stalowe tego typu są odporne na korozję, dzięki czemu z powodzeniem można je wykorzystywać w warunkach zewnętrznych, gdzie narażone są na szkodliwy wpływ czynników pogodowych.

Firma E-Invest oferuje swoim klientom wysokiej jakości kraty nierdzewne. Są to kraty zgrzewane lub kraty wyciskane, produkowane seryjnie lub też wykonane zgodnie z dostarczonym przez klienta rysunkiem. Można je wykorzystać jako kraty pomostowe i kraty podestowe, jak również na stopnie schodowe. Dzięki temu, że zostały wykonane ze stali nierdzewnej, łatwo się je kształtuje pod kątem spełnienia indywidualnych potrzeb klienta. Kraty stalowe nierdzewne będą odpowiednim materiałem na tworzenie dużych pomostów i scen. Istnieje możliwość ich użycia w formie kratek kominkowych i kratek ściekowych. Można wyposażyć je w antypoślizgowe elementy i zapewnić pełnię bezpieczeństwa wszystkim ich przyszłym użytkownikom.

 

Wykonywane jak kraty zgrzewane lub wciskane. Gatunek materiału 0H18N9 ( 304 )

Istnieje możliwość wykonania krat zgodnie z dostarczonym rysunkiem.

Wytyczne dotyczące układania krat na pomostach:

Gatunki stali:

  • 321 ( 1.4541 )1H18N9T
  • 316L ( 1.4404 )00H17N14M2
  • H25T
  • H25N20S2 ( 1.4841 ) X15CrNi2520
  • H20N12S2 ( 1.4828 ) X15CrNiSi2012

Poniższe rysunki przedstawiają zalecane odległości, jakie powinny być zachowane podczas projektowania i układania krat- od krawędzi kończących profile, od słupów przechodzących przez pomosty, od rur, ścian i obudów hal.

Pokazują również, jakie odległości powinny być zachowane pomiędzy kratami podczas ich układania. Na etapie projektowania, odległości pomiędzy kratami należy przyjmować za równe zero. Należy również pamiętać, że kraty wykonywane są w tolerancjach ujemnych. Zachowanie zalecanych wymiarów zapewni właściwe zaprojektowanie i ułożenie krat na pomostach.

 

Schemat krat zgrzewanych

Schemat krat seratowanych

Wersja zgrzewanaWersja prasowana

Schemat krat prasowanych

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK