Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Zielona Góra

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, specjalizującą się w zaawansowanych rozwiązaniach z zakresu stali i metali. Nasza oferta łączy w sobie najwyższą jakość, nieustanne innowacje oraz wszechstronność produktów i usług. Zaufały nam zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje, a nasza obecność na rynku jest gwarancją profesjonalizmu i kompleksowego wsparcia. Swoje produkty stalowe dostarczamy między innymi do Zielonej Góry.

Stal – profile, kątowniki, pręty, blachy płaskie

Jako eksperci w dziedzinie stali nierdzewnej, dostarczamy materiały, które cechuje solidność i niezawodność. Nasza stal nierdzewna znalazła zastosowanie w różnych sektorach, od budownictwa po przemysł spożywczy. Zawsze stawiamy na jakość, dostarczając rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdziesz kątowniki równoramienne gorącowalcowane w rozmiarze od 45x45x4 do 150x150x16. Jednak to nie wszystko. Mamy również kątowniki nierównoramienne gorącowalcowane od 120x80x8 do 125x75x12.

Kraty stalowe - rozwiązania dopasowane do każdego projektu w Zielonej Górze

Nasze kraty stalowe to doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki. W naszej ofercie znajdziesz kraty pomostowe, kraty mostostal, kraty antypoślizgowe i wiele innych rozwiązań. Niezależnie od projektu, zapewniamy solidność konstrukcji, która spełnia wszelkie wymagania norm technicznych. W ramach naszej oferty w firmie E-Invest dostępne są różnorodne produkty, w tym kraty zgrzewane i prasowane, kraty kartonowe i żaluzjowe, kraty serrated oraz te wykonane ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego.

Blachy perforowane oraz balustrady - wyjątkowe wzory i funkcjonalność

Blachy perforowane w naszej ofercie to nie tylko materiały praktyczne, ale także pełne potencjału projektowego. Dzięki różnorodnym wzorom otworów, klientom oferujemy możliwość tworzenia unikalnych elewacji, ogrodzeń czy balustrad. Realizujemy również projekty na wymiar, dostosowane do konkretnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz również mobilne balustrady, które są bardzo łatwe w montażu. Każdy projekt architektoniczny jest inny – świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego produkujemy za indywidualne zamówienie balustrady ze stali nierdzewnej oraz aluminiowe. Są one malowane proszkowa, dzięki czemu zyskujesz trwałość na lata. Dodatkowo zastosowane w balustradach mobilnych łączniki rurkowe zwiększają stabilność całej konstrukcji.

Dostawca stali w Zielonej Górze? Postaw na profesjonalistów! Postaw na Invest!

Jesteśmy dostawcą produktów ze stali w Zielonej Górze, ale również chcemy być Twoim partnerem, na którym zawsze możesz polegać. Naszą misją jest tworzenie razem z klientami rozwiązań, które sprostają największym wyzwaniom. Czekamy na Twoje wyzwania i pomysły, abyśmy mogli wspólnie kreować przyszłość. Oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasza firma stawia na uczciwą i transparentną politykę cenową.

Obszar działalności

Nasz obszar działalności

Nasze usługi świadczymy na terenie wszystkich województw. Dostarczamy towar własnym transportem na terenie całego kraju. Wybierz miejsce, które Cię interesuje.

 • Warszawa
 • Katowice
 • Lublin
 • Kielce
 • Toruń
 • Białystok
 • Wrocław
 • Opole
 • Gdańsk
 • Poznań
 • Gorzów Wlkp.
 • Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK