Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Tytan Cynk

Cynk jest pierwiastkiem chemicznym o symbolu Zn, od łacińskiej nazwy Zincum. Stop tytan cynk powstaje w ponad 99 procentach z czystego cynku, a znajdziemy w nim ponadto niewielkie domieszki tytanu i miedzi. Tworzywo tytan cynk jest całkowicie odporne na korozję. Sam cynk metaliczny jest metalem kolorowym, o kolorze błękitno białym. W kontakcie z powietrzem ulega pasywacji, a w środowisku kwaśnym i zasadowym wchodzi w szybkie reakcje chemiczne. Jest kruchy, zaś w kontakcie z wodą nie wchodzi w reakcje. Cynk służy do pokrywania blach stalowych, dzięki czemu otrzymuje się blachy ocynkowane zabezpieczone przed korozją.

Tytan cynk służy do pokryć dachowych, systemów rynnowych (rynny tytan cynk) i wykonywania przeróżnych ozdób dachowych. Wraz z upływem czasu blacha tytanowo-cynkowa pokrywa się naturalną warstwą patyny i nie wymaga dokonywania na jej powierzchni dodatkowej konserwacji.

W firmie E-Invest można nabyć odpowiednio sztywne blachy tytanowo-cynkowe, które łatwo się lutują i nie wymagają malowania. Są bardzo trwałe, dlatego świetnie nadają się na pokrycia dachowe.

 

Gatunek Z1 SHG - Znak (Zn99,995)

PN-EN 1179:1988

ISO 752-1981, DIN 1706

RodzajGrubośćWymiaryDługość
BLACHY 0,5; 0,55; 0,6; 0,65; 0,7; 0,8; 1,0 1000 2000

Charakterystyka: posiadają odpowiednią sztywność, łatwo się lutują, nie wymagają malowania. Wykazjują trwałość ponad 50 lat. Stosowane głównie w budownictwie na pokrycia dachowe.

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK