Invest - Kraty mostostal

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów ze stali www.e-invest.pl

Infolinia 801 007 325

Ławki z krat

W przestrzeni miejskiej, w parkach, na skwerach, przy chodnikach, na podwórkach czy w pobliżu budynków użyteczności publicznej takich jak szpitale, przychodnie i urzędy, zastosowanie znajdują ławki metalowe. Ławki z krat, jakie oferuje nasza firma E-Invest stanowią produkt o ciekawym, oryginalnym wzornictwie. Są solidne i wytrzymałe, także na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Mają elegancki charakter i łatwo można je umieścić w różnego rodzaju podłożu, dzięki czemu będą chronione przed kradzieżą i dewastacją. Ławki wykonywane są z krat metalowych, krat stalowych, które można wykorzystywać na terenach zewnętrznych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ławka z krat była zastosowana także we wnętrzach galerii handlowych czy na pasażach i w wielu innych miejscach publicznych. Stanowią one estetyczny, nieodłączny element miejskiej architektury.

Nasze ławki z krat charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i są wygodne w użyciu jako ławki parkowe czy ławki ogrodowe.

 

Nasze ławki stanowią produkt ciekawy o oryginalnym wzornictwie, do łatwego umieszczenia w różnego rodzaju podłożu. Wytwarzane przez nas ławki cechuje przede wszystkim trwałość i jakość przy jednoczesnym zachowaniu dobrej estetyki. Wysoka funkcjonalność naszych ławek stanowi dodatkowy atut naszego wyrobu. Wykonywane ze stali ławki i cynkowane są idealnym produktem do wykorzystania w architekturze miejskiej i ogrodowej.

Nasze wygodne i solidnie wykonane ławki mają swoje zastosowanie na terenach zewnętrznym m.in. w parkach, skwerach, przy instytucjach użytku publicznego, szkołach, chodnikach; jak również z przeznaczeniem do wnętrz m.in. w pasażach, centrach handlowych; czy w wielu innych miejscach publicznych.

Mamy nadzieję, że nasze ławki wzbudzą Państwa zainteresowanie i wkrótce staną się nieodłącznym elementem w Państwa miejskiej architekturze.

  

Skontaktuj się z nami:

tel. 61 652 49 91

ul. Wysogotowska 104 62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie czekaj i skorzystaj z niej już dziś. Wypełnij tylko formularz zamówieniowy!

Wypełnij formularz zamówieniowy

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK